Agario

BombikOyun > YARDIM BÖLÜMÜ


 • Soru 1: Oyunları nasıl oynarım?

  Oyunları oynamak için seçtiğiniz oyunların açıklamalarını okuyarak nasıl bir yol izleyeceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıca oyunun altında bulunan hangi tuşlar ile oynanır özelliği ile oyundaki kontrol hakimiyetinizi sağlayabilirsiniz.
 • Soru 2: Nasıl Üye Olabilirim?

  Üst menüde bulunan üye ol sekmesine tıklayarak hızlıca üye olabilirsiniz.
 • Soru 3: Üyelik bana ne kazandırır?

  Üye olduğunuzda kendi profil resminizi yükleyebilirsiniz. Oyunlarda kendi adınıza yorumlar yaparak diğer oyunculara ışık tutabilir, tartışma açabilir ve isteklerinizi yazabilirsiniz. Her beğendiğiniz oyun kendi profil duvarınızda belirtilir. Ayrıca profil sayfanızda hangi oyuna yorum yaptığınızı görebilirsiniz. Beğendiğiniz oyunları favori listesine ekleyerek dilediğiniz zaman profilinizden favori oyunlarınızı oynayabilirsiniz.
 • Soru 4: Unity 3D oyunlar nasıl oynanır?

  Unity oyunları oynamak için unity'nin özel eklentisini tarayıcınız ile uyumlu hale getirmeniz gerekmektedir. Eğer sizde Unity eklentisi yok ise oyun açılmaz onun yerine otomatik olarak unity oyununun küçük eklentisini indirmeniz için bir uygulama çıkar. Uygulamaya tıkladığınızda eklenti kurulup otomatik olarak tarayıcınız ile uyumlu hale gelir. Artık sizde Unity'nin harika oyunlarını oynayabilirsiniz.
 • Soru 5: Oyun Açılmıyor?

  Bazı oyunlar yapımcılarının yapmış olduğu hatalardan dolayı açılmayabilir. Bu tip oyunları bize yorum olarak oyunun açılmadığını belirtirseniz. Biz gerekli önlemleri önce oyunun tekrar yüklenmesini sağlarız. Bu şekilde açılmayan oyun sorunları çözülmüş olur.
 • Bombaoyun.net ekibi sizler için en iyi oyunları getirmeye her zaman devam edecektir.